Hoşgeldiniz... Welcome...

Profesyonel Yaklaşım'ın kurulma amacı insan kaynakları alanında doğru bilgiyi adaylara, insan kaynakları çalışanlarına, yöneticilere, müşterilere ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere bilimsel veriler ve teorik uygulamaları birleştirerek ulaştırmaktır.

İnsan kaynakları anlam olarak çağdaş iş yaşantısında emeğin en etkin ve en verimli şekilde yönlendirilmesidir. Emeğin bu yönlendirilme ve yönetme süreci meslek tercihi ile başlamaktadır. Meslek tercihi ise bilinenin aksine iş yaşantısı ile başlamamaktadır.

Tam bu noktadan hareketle bu kadar uzun bir süreçte emek gücünün ve insan kaynakları çalışanlarının ilk karşılaştığı yerin mülakat aşaması olması bizi uzun vadeli planlara sürüklemektedir.O zaman şu iki soruyu sormamız gerekmektedir. Mülakat zamanı her iki taraf için doğru yer ve doğru zaman mıdır?. Her iki taraf da yoksa bir yanlışın içinde midir?Burada pekala farklı olmaya çalışmamız bizim için neden önemli?

Günümüzde bilgiye ulaşmak son derece kolay ama doğru bilgiye ulaşmak yada doğru bilgimi olduğunu bilmek ise ulaşmak kadar kolay değil. Bir diğer önemli nokta ise bilgi hızla tüketilmekte ve etkin değerlendirilmemektedir. Biz ise burada yazılar,notlar,sorular,istatistikler ile kalıcı ve etkin bir bilgi oluşturmaktayız. Son olarak da amacımız yüzlerce kişiye ulaşmak olmayacaktır, amacımız etkin ve istekli bir kaç kişiyle paylaşmak olacaktır.

The purpose of setting up Profesyonel Yaklasim deliver the right information by combining scientific data and theoretical applications candidates, human resource professionals, managers, customers and those who want to improve themselves in the field of human resources.

In the contemporary sense human resources directs the labor force the most effective and most efficient way. Directing and managing the process of labor begins with the choice of profession. Despite a widespread business experience doesn't begin with the choice of profession.

At that point on such a long processof the labor force and human resource professionals to interview stage where the first encounters drags us to the long-term plans.

Then you need to ask two questions.Is the right time and right place for both parties interview time?Is there a mistake for both sides?Why is it important for us to try to be different here, all right?

Nowadays information is very easy to reach but reach to information or It is not easy reach the right information than know.One other important point isinformation is consumed rapidly and effectively evaluated.We have been making notes, questions, statistics and a permanent and effective information here. Finally, our aim won't be reach hundreds of people, our goal will be active and willing share a few man.

.................................... Ana Sayfa Kurumsal Eğitimlerimiz Hizmetlerimiz Etkinliklerimiz Yazılar Fotoğraflar Bağlantılar Referanslar İletişim
 

 

Hakkımızda
Basında Biz
Katılımcı Görüşleri
Kurumsal Eğitimler
Bireysel Eğitimler
Online Eğitimler
İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı
Danışmanlık
İş Sağlığı ve Güvenliği
Alt İşveren
Üniversite Etkinlikleri
Eğitim Etkinlikleri
Seminerler
Kongreler
Köşe Yazıları
İstatistikler
Eğitim Resimleri
Kongre Resimleri
Seminer Resimleri
Yasal Mevzuatlar
Kariyer Siteleri
Günlük Gazeteler
İnsan Kaynakları Videoları
İnsan Kaynakları Kitapları
Resmi Gazete
Sorular ve Cevaplar
Önelim Notlar
Kişilik Testleri
Bireysel Referanslar
Kurumsal Referanslar
Adres
Telefon
Faks
Sosyal Medya
 
  Balanced Scorecard, Balanced Scorecard Eğitimi, Profesyonel İnsan Kaynakları, Profesyonel Yaklaşım, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, Eğitim, Kariyer, Performans, Zaman Yönetimi, Norm Kadro, İş Sağlığı, İş Güvenliği, Yasal Mevzuat, Danışmanlık, Endüstriyel İlişkiler ,Seçme ve Yerleştirme, İşe Alma, İşe Giriş, Alt İşveren, Özlük İşleri, Yetenek Yönetimi, Profesyonel Özgeçiş (CV) Örnekleri, Profesyonel Ön Yazı Örnekleri, Uygulamalı Bordro Eğitimi, İş Kazalarını Önleme Eğitimi, İş Kanunu Eğitimi, Sosyal Güvenlik Kanunu Eğitimi, Kariyer Yönetimi Eğitimi, Risk Değerlemesi Eğitimi, Gebze İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, Kocaeli İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, İstanbul İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, Sakarya İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi
  Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır,imtiyaz sahibi Profesyonel Yaklaşım İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.. All Rights Reserved.