Öğrenci Görüşleri        
Başkasına gerek yok bizi öğrencilerimizden dinleyin...

Profesyonel Yaklaşım kursu samimiyetle söylüyorum ki harika bir kurs. Eğitmenler ve ortam çok sıcak hem eğlendik hem öğrendik.  Buraya  herkesin  gelmesi  lazım.

Gezi ve aktivitelerinize çağırırsanız koşa koşa gelirim. Herkesi çok sevdim arkadaşlar,eğitmenlerimiz ortam harikaydı. Psikolojik olarak bana çok iyi geldi. Psikologa gitsem bu kadar toparlanamazdım.

Çok çok teşekkür ederim. Tüm güzellikler ve iyilikler sizinle olsun.

Deniz YILMAZ

Profesyonel Yaklaşım,

Böyle bir kurs açarak ve kendi iş tecrübelerini bizle paylaşarak ve kendimiz geliştirmemiz de bizde yaptıkları bilgi yatırımlarından dolayı öncelikle çok teşekkür ederim.

Ben kendini geliştirmek için kendime yatırım yapma aşamasındayım gelecekteki yapılacak programlardan bilgilendirmenizi rica ederim.

Hakkınızı helal edin.

Benden yana helal olsun.

Saygılarımla.

Alper ISLAK

Değerli Hocalarım,

Kursa başlarken bilinçaltın da olan düşüncelerimin sizler sayesinde gerçekleştiğini görmek bana büyük bir mutluluk vermiştir.

Bu vesileyle kursun oluşumunda emeği geçen çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ediyor, böylesine güzel ortamda yeni açacağınız kursların haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizlere saygılar sunuyor, amacınızın sadece eğitim odaklı olmasından dolayı tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Erhun TAPARI

Öncelikle eğitim ortamı çok güzel. Buraya gelirken bulunduğum ortamdan bu kadar verim ve alacağımı tahmin etmemiştim. Bugün eğitimin son günü ve ben buradan ayrılmak istemiyorum.

Ahmet hocam derste ne kadar ara vermeseniz de yine de eğitimlerimiz çok keyifli geçti.

Hakan hocam çok içtensiniz, doğalsınız aynı şekil de eğitimimiz çok güzel geçti.

Kısacası bu güzel ortamı olanakları bize sağladığınız için teşekkür ederim.

İyi ki bu kursa gelmişim.

Gülser KOCA

Öncelikle ortam ve organizasyon olarak sıcak ve sevilebilecek bir kurum.

Hocaların ders anlatış şekli sohbet eder gibi olmasından dolayı anlamayı kolaylaştırıyor,eğitimi sevdiriyor.

Tek sıkıntı uzun ders saatleri ama bu da anladığım kadarıyla gereklilikler ve zaman sıkıntısından.

Çok memnun kaldım ve emin olabilirsiniz ki tavsiye edeceğim çünkü kurs sayesinde iş hayatına daha farklı bakabiliyorum.

Saygılar

Halit DUYGU

Profesyonel Yaklaşım;

3 yıl özel bir şirkette İK uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kurumunuz da İK uzmanlık eğitiminize eksiklerimi tamamlamak ve doğruluğunu düşündüğüm bilgilerimi teyit etmek için geldim.

Eğitim süreci içersinde eksiklerimi tamamladım. Sunmuş olduğunuz eğitim benim için son derece başarılı ve etkindir. Cümlemin başında İK uzmanı olduğumu yazmıştım. Belirtmek isterim ki ben uzman derecesinde değilmişim. Buradan ayrılırken uzmanlaşmaya başlamış bir İK’ cı olarak ayrılıyorum. Bu kurs da ki kursiyer arkadaşlarımdan ve sizden ayrılacağım için çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Sizi ve arkadaşlarımı çok sevdim. Yaşantım da çok iyi izlenimler ve anılar bıraktınız sonsuz teşekkürler.

Aynı zaman da üstün başarılarınızın devamını diliyorum. Kendinize hep iyi bakın, Rabbimden dileğim sağlıklı ve yaşam dolu yıllar nasip etsin ve nazarlardan korusun sizleri.

Beni güzel hatırlayın.

Esenlikler diliyorum…

Saygılarımla

Hatice Hazal İBAŞ

Ben kendimi İK noktasında geliştirmek için profesyonel yaklaşım kursuna katıldım. Gebze gibi bir yerde böyle profesyonel anlamda ve iyi eğitmenler sayesinde İK üzerine ve diğer durumlarla ilgili bilgim oldu.

Bütün hocalarıma böyle sıcak bir ortam da sıcak insanlarla ve kaliteli bir ortamda bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde hem bir sosyal çevrem hem de sıcak arkadaşlarım oldu.

Sizlere girmiş olduğunuz bu yolda başarılar dilerim. İyi ki varsınız.

Saygılarımla

Not: İlerleyen dönemde İngilizce ve Halkla İlişkiler-Tanıtım noktasında kurs açılırsa sevinerek katılacağımı bilmenizi istiyorum.

Kadriye Ertürk

Profesyonel Yaklaşım kursuna gelmeden beklilerim, çelişkilerim vardı. Ama geldikten sonra bu çelişkilerin hepsinin boşa çıktığını anladım.

Hocalarımızın anlatış tarzıyla derslerden çok verim aldığımızı düşünüyorum. Ortam, arkadaşlar, hocalarımız ve ders konularımız oldukça güzel ve verimli geçti. Ben dolu dolu 2 ay geçirdiğimizi düşünüyorum.

Teşekkür Ederim.

Merve BAŞ

8 haftalık süre zarfında bu küçük kağıda sığdıramayacak kadar büyük dostlarım oldu. O kadar sıcak ve sevecen insanlarla dolu ki burası bugün kursun bitmesine sertifika aldığıma sevinmek yerine üzülüyorum.

Ama bu dostluk bitmeyecek, sürecek. Derslerimiz o kadar eğlenceliydi ki hem verimli hem de eğlenceli geçti. Bu kurs bana çok şey kattı. Her şeye bakış açım değişti. İnsanların en kıymetli günü olan Pazar gününü bizler insan kaynaklarına Profesyonel Yaklaşıma ayırdık.

Hocalarım o kadar sıcak ve o kadar iyisiniz ki birer abi birer arkadaş oldunuz. Kestiğimiz pastalar harikaydı.

Ben insan kaynaklarının yakınından bile geçmezken şimdi her şeyi yetkinlik, özlük işleri diye düşünür oldum aklım fikrim İK oldu.

Herkese önerebileceğim bir yer burası. Tekrar sizlerle olmayı çok isterim.İngilizce kursu olur ise tekrar aranıza katılırım.

Sizi hiç unutmayacağım sayenizde iyi bir İK uzmanı olacağım.

Sizleri Seviyorum

Nurşah KAPTAN

Profesyonel Yaklaşım’da eğitim aldığım için samimi duygularımla çok mutlu olduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.

Her eğitim insanın gelişmesine vesile olduğunu bir sosyalleşme hayat görüşüne bir nebze olsun yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Tek tek eğitmenlerimizi değerlendirmek biraz samimiyetsiz geliyor. İçten ve dürüst olmak gerekirse çok büyük keyif aldım. Zaten iyi bir eğitim veremediğinizi düşünseydim bizzat şahsınıza söylerdim.

Genç ve dinamik bir eğitim kadrosunun önemli olduğunu sadece tanıtımlar da süslü bir ifade olarak gördüğüm bu cümlenin sizin için ‘’cuk’’ diye oturduğunu söyleye bilirim. Sıcak ortam ve sizin insanı bir potansiyel olarak görmenizden kaynaklanan bir eğitim anlayışınızla uzun uzun seneler birçok  insana değer katacağınızı umuyorum.

Sizleri tanımaktan çok memnun oldum ve sizleri seviyorum.

Sizin bu eğitim alanlarınızın yolu açık olsun ve son olarak ‘’EYVALLAH HOCAM’’ teşekkürler diliyorum.

Şeyda OKÇAY

Eğitimin verimli geçtiğine inanıyorum. Gerek konular gerek ise eğitmenler son derece bize faydalı oldular. İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için her birinize teşekkür ederim.

8 hafta süre bakıldığın da çok uzun bir zaman dilimi gibi görünse de nasıl bittiğini hiç anlayamadım. Kursun bitmiş olmasına rağmen desteğinizin ve yardımlarınızın bitmiyor olması da çok daha güzel.

Her şey için çok teşekkürler.

Başarılarınızın da devamını diliyorum.

Aylin ULUDAĞ

İnsan Kaynakları hakkında edinmediğim bilgileri kurs neticesinde öğrenebildiğime inanmaktayım.

İşinin ehli eğitmenlerden bilgi edindiğim için çok mutluyum.

Eğitmenlerin bizleri motive etmeleri, imkanları dahilinde destek vermeleri ve her türlü yardım etmeleri yeni başlayacak olan iş hayatı sürecim de beni kendime güvenmemi sağladı.

Artık Kocaeli’ de yalnız değilim en çok buna seviniyorum ve bana her türlü destek de bulunan eğitmenlerime (ağabeylerime) çok teşekkür ediyorum.

Kübra GÜVEN

Eğitimimiz gayet iyiydi ve verimliydi. Olumsuzluğu sorarsanız sadece ulaşım diyebilirim ama değdi.

Eğitmenlerimiz çok içtenlerdi. Abi, abla demekten kendini alamıyor insan.

Ortamımız ev gibi çok içten özellikle terasımız pek keyfini çıkaramadık ama artık mangala çağırırsınız.

Eğitim süresi çok hızlı geçen bir 8 haftaydı. Süre olarak ideal olduğunu düşünüyorum.

Nurdan TURAL

Sizlere tek tek teşekkür ediyorum. Çünkü samimi bir ortamda, samimi duygularla hayat tecrübenizi, uzman olduğunuz konuları, yaşama dair bakış açılarımızla bizlerle paylaştınız.

Bizlerle paylaştığınız bu konular, tecrübeler ve deneyimler şüphesiz bizlere yeni bir yön vermekte temel olacaktır.

Siz değerli eğitimcilerimizi bizlere ışık tutan, yol gösteren bir fener olarak değerlendiriyorum.

Çok teşekkür ederim.

Özgür YALÇIN

Merhaba Profesyonel Yaklaşım Eğitim Uzmanları,

Öncelikle bizleri her türlü bilgilendirip eğitim verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 2 aylık süre içerisindeki eğitimlerimizden çok fazla fayda gördüm. Birçok konularda ki eksiklerimi giderdim.

Eğitmenlerimiz çok iyiydi. Anlatımları çok sıcaktı.

Bizlere sunmuş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim, herkes çok sıcaktı.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla.


Rana KORKUT

Eğitim konuları süreleri ve ortam gerçekten eğitim için çok iyi.

Samimi bir ortam olması uzun süreçte insanı sıkmıyor ve motive ediyor.

Taha KÖSE

.................................... Ana Sayfa Kurumsal Eğitimlerimiz Hizmetlerimiz Etkinliklerimiz Yazılar Fotoğraflar Bağlantılar Referanslar İletişim
 

 

Hakkımızda
Basında Biz
Katılımcı Görüşleri
Kurumsal Eğitimler
Bireysel Eğitimler
Online Eğitimler
İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı
Danışmanlık
İş Sağlığı ve Güvenliği
Alt İşveren
Üniversite Etkinlikleri
Eğitim Etkinlikleri
Seminerler
Kongreler
Köşe Yazıları
İstatistikler
Eğitim Resimleri
Kongre Resimleri
Seminer Resimleri
Yasal Mevzuatlar
Kariyer Siteleri
Günlük Gazeteler
İnsan Kaynakları Videoları
İnsan Kaynakları Kitapları
Resmi Gazete
Sorular ve Cevaplar
Önelim Notlar
Kişilik Testleri
Bireysel Referanslar
Kurumsal Referanslar
Adres
Telefon
Faks
Sosyal Medya
 
  Balanced Scorecard, Balanced Scorecard Eğitimi, Profesyonel İnsan Kaynakları, Profesyonel Yaklaşım, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, Eğitim, Kariyer, Performans, Zaman Yönetimi, Norm Kadro, İş Sağlığı, İş Güvenliği, Yasal Mevzuat, Danışmanlık, Endüstriyel İlişkiler ,Seçme ve Yerleştirme, İşe Alma, İşe Giriş, Alt İşveren, Özlük İşleri, Yetenek Yönetimi, Profesyonel Özgeçiş (CV) Örnekleri, Profesyonel Ön Yazı Örnekleri, Uygulamalı Bordro Eğitimi, İş Kazalarını Önleme Eğitimi, İş Kanunu Eğitimi, Sosyal Güvenlik Kanunu Eğitimi, Kariyer Yönetimi Eğitimi, Risk Değerlemesi Eğitimi, Gebze İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, Kocaeli İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, İstanbul İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, Sakarya İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi
  Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır,imtiyaz sahibi Profesyonel Yaklaşım İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.. All Rights Reserved.